Ogłoszenia duszpasterskie 22.01.2017

Jenin, 22.01.2017

1. Spotkanie dla rodziców dzieci pierwszokomunijnych odbędzie się jutro o godz. 18 w Szkole Podstawowej w Lubczynie.
  2. Msze święte w dni powszednie w kościele w Jeninie będą odprawiane od wtorku do soboty o godz. 18. Okazja do spowiedzi będzie w tych dniach pół godziny przed każdą Mszą św.
  3. W środę, 25 stycznia, obchodzimy święto Nawrócenia Świętego Pawła Apostoła, kończące Tydzień Ekumeniczny.
  4. Spotkanie Parafialnego Zespołu Caritas będzie w środę o godz. 18.30.
  5. Biuro parafialne będzie czynne w czwartek i w piątek przez pół godziny po zakończeniu wieczornej Mszy św.
  6. Kurs przedmałżeński odbędzie się w parafii pw. Św. Józefa przy ulicy Brackiej w Gorzowie od 26 do 29 stycznia (od czwartku do niedzieli). W ramach kursu w czwartek i w piątek będą odprawione Msze święte o godz. 18.30, a następnie odbędą się nauki. W sobotę są przewidziane zajęcia warsztatowe od godz. 9 do 14, a w niedzielę nastąpi zakończenie kursu.
  7. Odwiedziny kolędowe odbędą się w sobotę w Lubczynie od nr 37 do końca. Początek kolędy – o godz. 9.
  8. Spotkanie dla rodziców dzieci pierwszokomunijnych odbędzie się dzisiaj w domu parafialnym po Mszy św. o godz. 12.30.